Google   Google+   Vk   Facebook   Youtube   Twitter   Wikipedia   Mail.ru   yandex.ru   Yahoo   Evernote   myspace   linkedin.com   blogger.com   www.livejournal.com   webdiscover.ru 

Метод акустичної емісії

Опубликовано в Результаты исследований

Метод акустичної емісії – це один з пасивних акустичних методів неруйнівного контролю та діагностики, який оснований на розповсюдженні пружних зсувів в твердих тілах [1].

До головних джерел АЕ відносять процеси пластичної деформації, які пов’язані з появою, рухом та зникненням дефектів кристалічної ґратки, виникненням та розвитком мікро- та макротріщин; фазові перетворення в твердих тілах.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Кластерний аналіз параметрів сигналу акустичної емісії при терті поверхонь з композиційних матеріалів

Опубликовано в Результаты исследований

УДК 620.179:534.6

О.П. Космач, канд. техн. наук, асист.

Чернігівський національний технологічний університет ( Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ), м. Чернігів, Україна

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.25 (2 Голосов)

Модель сигналу акустичної емісії при терті поверхонь композиційних матеріалів

Опубликовано в Результаты исследований

УДК 620.179:534.6

Модель сигналу акустичної  емісії  при терті  поверхонь  композиційних матеріалів

С.Ф. Філоненко, д.т.н., проф., О.П. Космач, асп.

Національний авіаційний університет

Представлена модель результуючого сигналу АЕ, який формується на етапі нормального зношення при фрикційній контактній взаємодії поверхонь тертя на основі композиційного матеріалу.Проведено моделювання результуючого сигналу АЕ при постійному осьовому навантаженні та зміні швидкості обертання пари тертя, варіації часу початку руйнування елементів на площадці контактної взаємодії при заданій швидкості обертання, а також варіації кількості зруйнованих елементів при заданій швидкості обертання.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

House Real Estate