Google   Google+   Vk   Facebook   Youtube   Twitter   Wikipedia   Mail.ru   yandex.ru   Yahoo   Evernote   myspace   linkedin.com   blogger.com   www.livejournal.com   webdiscover.ru 

Новости

XIII Международный промышленный форум

вкл. . Опубликовано в Образование и наука

Фотографии с выставки автоматики в г. Киеве (МВЦ) 20.11.2014 .

Международный промышленный форум — крупнейшая промышленная выставка в Украине и единственная зарегистрированная в Международной Ассоциации выставочной индустрии (UFI), что является высочайшим уровнем мирового признания для выставки.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Сервис погоды

вкл. . Опубликовано в Персональные

Нашел очень хороший сайт погоды для Борисполя. Данный сервис интересен тем, что показывает погоду в динамике в интервалах времени 15-20 мин. Таким образом можно в течении 1-3 часов посмотреть на тенденции  в  изменении погоды даже вблизи г. Чернигове.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

З Днем знань!

вкл. . Опубликовано в События

Шановні студенти, викладачі та гості. У цей святковий день бажаю Всім міцного здоров’я, впевненості, відповідальності, а головне щирого прагнення до нових знань, звершень та вмінь.

Нехай новий навчальний рік буде наповнений цікавими подіями, зустрічами та позитивними враженнями.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (2 Голосов)

Закон про вищу освіту 2014

вкл. . Опубликовано в Образование и наука

Закон від 01.07.2014 № 1556-VII

 Цей Закон встановлює основні правові, організаційні, фінансові засади функціонування системи вищої освіти, створює умови для посилення співпраці державних органів і бізнесу з вищими навчальними закладами на принципах автономії вищих навчальних закладів, поєднання освіти з наукою та виробництвом з метою підготовки конкурентоспроможного людського капіталу для високотехнологічного та інноваційного розвитку країни, самореалізації особистості, забезпечення потреб суспільства, ринку праці та держави у кваліфікованих фахівцях.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 (1 Голос)

House Real Estate